Autobazár   |   Autoservis   |   Požičovňa    |    Kontakt

Naša ponuka

Náš Autobazár sa zameriava na výnimočné automobily, ktoré mali svoju úlohu v histórii automobilizmu. Väčšinou sa jedná o "youngtimery", ktoré sú výnimočné svojim nízkym počtom aj stavom. Jedná sa o klasické automobily, ktoré poznáme z minulosti a v súčasnosti sa už takmer nevyskytujú.  

Možnosť zapožičania automobilu   

Ponúkame aj možnosť zapožičania automobilu, či už na kratšiu dobu, alebo aj na dlhodobejší prenájom. Či už si chcete vozidlo iba vyskúšať pre kúpou, alebo potrebujete vozidlo na dlhšie obdobie, môžete si vybrať z našej ponuky automobilov na krátkodobý alebo dlhodobý prenájom. Cena za prenájom je uvedená pri konkrétnom vozidle. V prípade prenájmu minimálne na týždeň, je zľava 30%. V prípade na viac ako mesiac, je zľava 50%.

Ponúkame aj možnosť požičania automobilov na zážitkové jazdy buď na okruhu alebo v cestnej premávke. V ponuke máme klasické športové autá, ktoré sa už na cestách často nevyskytujú, ale u nás si ich môžete vyskúšať na vlastnej koži. Pre viac informácií kliknite sem

Pre naše vozidlá zabezpečujeme           

Prihlásenie a dovoz vozidla ku vám domov - V našich cenách je pre každé vozidlo zahrnuté aj prihlásenie a dovoz vozidla ku vám domov s plne nabitou batériou. Tým pádom sa nemusíte obávať ako dopravíte svoje vozidlo domov a môžete ho hneď používať po pristavení vášho vozidla u vás doma

Poistenie či lízing - Takisto Vám vieme vozidlo priamo poistiť na mieste, či zabezpečiť výhodný lízing už 0% akontácie. Pre viac informácií, nás neváhajte kontaktovať

Servis - Pokiaľ sa obávate kde by ste mohli auto zakúpené u nás servisovať, máme pre Vás dobrú správu. Pre všetky autá, ktoré sa u nás predajú je možné u nás priamo zabezpečiť aj servis. Nie je potrebné, aby ste auto museli nosiť do autorizovaného servisu alebo hľadali iný neautorizovaný servis, ktorý by vám auto servisoval

Vozidlá v našej ponuke   

Naša ponuka zahŕňa iba vozidlá v našom vlastníctve, ktoré sú okamžite k dispozícii. Nepredávame vozidlá v komisionálnom predaji. Naše vozidlá nakupujeme prevažne zo zahraničia, kde je elektromobilita rozšírená v oveľa širšej miere ako na Slovensku. Vozidlá nakupujeme vo veľkoobchodoch, kde majú možnosť priamo kúpiť tieto vozidlá iba obchodníci s vozidlami. Všetky naše vozidlá sú nami skontrolované a preverené. Pri predaji berieme zodpovednosť za stav predávaného vozidla a pokiaľ vás na to vyslovene neupozorníme, vozidlo by nemalo mať žiadnu zjavnú poruchu.

Príslušenstvo k elektromobilom   

Na našej stránke môžete takisto nájsť aj príslušenstvo k elektromobilom alebo plugin hybridom za najvýhodnejšie ceny. Ponúkame rôzne typy nabíjačiek elektromobilov alebo plugin hybridov, nabíjacích káblov či Wall boxov pre rýchlejšie a efektívnejšie nabíjanie priamo u vás doma. Naše produkty si môžete pozrieť v našej ponuke pre príslušenstvo.

Nabíjačky a typy konektorov elektromobilov

Pokiaľ si nie ste istý aký typ nabíjačky je vhodný pre váš automobil, môžete si prečítať náš článok, ktorý vám objasní aké typy konektorov sa nachádzajú na elektromobiloch a akú nabíjačku potrebujete práve pre váš elektromobil.

V našej ponuke nabíjačiek taktiež nájdete pri každom type nabíjačky aj zoznam konkrétnych vozidiel, pre ktoré je nabíjačka vhodná.

 

Electric Vehicle, Documents, Weighbridge, Car Service, Warranty, Sustainable Energy icon by Icons8